;
Nawigacja
FairyWorld
  FAQ
  Kontakt
  Regulamin

Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 65
Najnowszy Użytkownik: ~Florian Fineasz
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~Esmera
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogólne: 125
Bonusy: 3465
Kary: 0

2) ~Karolinada (2110 pkt.)
3) *KocieBento (2060 pkt.)
4) ~alex7 (1300 pkt.)
5) ~Szarotek890 (1140 pkt.)
6) ~Bloom552 (1000 pkt.)

Reklama

magicwitch

magicwitch

KrainaDisneya

Zobacz Temat
FairyWorld | Relaksujące chwile | Zabawy na forum
Autor Lubi czy nie lubi
@bandulka
Super Administrator

Dodane dnia 19-03-2019 11:06
Pierwsza osoba pisze jakąś potrawę, a następna czy to danie lubi, czy nie i podaje swoją potrawę.

np.
zapiekanka -> lubię, pizza -> nie lubię, makaron z serem -> ...

To zaczynamy:
* hot dog



Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor RE: Lubi czy nie lubi
~Karolinada
Użytkownik

Dodane dnia 17-04-2019 10:10
lubię, sałatka owocowa
Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor RE: Lubi czy nie lubi
~lennyface013
Użytkownik

Dodane dnia 25-04-2019 21:50
lubię, lazania...?


Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor RE: Lubi czy nie lubi
*KocieBento
Moderator

Dodane dnia 19-04-2020 05:47
Lubię, zupa dyniowa?
Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor RE: Lubi czy nie lubi
~Karolinada
Użytkownik

Dodane dnia 12-05-2020 11:51
nie lubię, brokuł
Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor RE: Lubi czy nie lubi
*KocieBento
Moderator

Dodane dnia 15-12-2020 14:08
Lubię, zupa pomidorowa?


Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor RE: Lubi czy nie lubi
~Karolinada
Użytkownik

Dodane dnia 28-12-2020 13:07
lubię, pizza
Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor RE: Lubi czy nie lubi
*KocieBento
Moderator

Dodane dnia 27-12-2021 13:31
lubię, Spaghetti?


Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor RE: Lubi czy nie lubi
~Karolinada
Użytkownik

Dodane dnia 30-12-2021 14:03
lubię, tost z serem
Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor RE: Lubi czy nie lubi
*KocieBento
Moderator

Dodane dnia 07-01-2022 07:42
Lubię, słodycze?


Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor RE: Lubi czy nie lubi
~Karolinada
Użytkownik

Dodane dnia 15-01-2022 19:08
lubię, nutella
Wyślij Prywatną Wiadomość

Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~Florian Fineasz
DATA: 03/06/2026 11:39
Ja w ogóle nie umiem rysować

~Mrk 421
DATA: 01/06/2026 22:44
Zastanawiam się, czy one są fanowskie czy nie. Chcę narysować ją (Daphne w formie enchantix, ale nie wiem czy ta forma 0przedstawiona na rysunku jest fanowska, czy nie.

~Mrk 421
DATA: 01/06/2026 22:41
Ja z kolei nie wnikam w gazetki. Bardziej mnie np interesuje Daphne. A dokładnie art na którym są jej wszystkie przemiany.

~Florian Fineasz
DATA: 25/05/2026 17:56
Cena tej gazetki jest niestety astronomiczna. Powinna kosztować góra dwa złote.

~Esmera
DATA: 23/05/2026 20:50
wczoraj podobno miała być nowa gazetka z winx ale zrobili tak samo jak z mermaid magic (po 2 numerach koniec)

~Florian Fineasz
DATA: 21/05/2026 19:39
Ostatnio otrzymuję liczne wezwania do zapłaty i nie mam z czego płacić

~Florian Fineasz
DATA: 20/02/2026 21:15
Czy stella kiedykolwiek robiła sobie test na zakupoholizm? Powinien jej wyjść wynik, że jest już wciągnięta

~Florian Fineasz
DATA: 17/02/2026 14:54
A gdzie jest Newsik o wznowieniu wydawania winxowej gazetki?

~Florian Fineasz
DATA: 03/02/2026 11:59
Kto z was planuje oglądać nowe odcinki telezdurnieju idź na całość?

~Florian Fineasz
DATA: 03/02/2026 11:58
Tego nie wiedziałem